Aktualności

Bezpieczny Kredyt 2%


Bezpieczny Kredyt w Banku Spółdzielczego w Narwi

W lipcu 2023 roku startuje rządowy program Pierwsze Mieszkanie. W ramach tego programu nasz Bank oferować będzie Bezpieczny Kredyt z dopłatami do rat.

Bezpieczny Kredyt to kredyt hipoteczny przeznaczony dla osób do 45 roku życia, które kupują pierwsze mieszkanie lub dom jednorodzinny (w tym osób budujących dom metodą gospodarczą). Wsparcie w ramach programu Pierwsze Mieszkanie polega na dopłatach do rat kredytu – co oznacza, że nasz Klient będzie mógł liczyć na niższe comiesięczne koszty kredytowania swojej pierwszej nieruchomości.

Już wkrótce zaprezentujemy szczegóły o naszej oferty.

Czytaj więcej...

Transakcje internetowe

Wysokość limitów do jakich Bank może nie stosować silnego uwierzytelnienia 3D-Secure (transakcje niskokwotowe)

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy, że od 01.07.2023 r obowiązują nowe zasady uwierzytelnienia transakcji internetowych niskokwotowych. Poniższy załącznik zawiera wysokość limitów dla których Bank może nie stosować uwierzytelnienia typu 3D-Secure.

Pojedyncza transakcja internetowa   100 PLN

Suma transakcji internetowych          400 PLN

Liczba następujących po sobie transakcji internetowych     5  

Szybkie przelewy Express Elixir


Szybkie przelewy międzybankowe

Realizowane w kilka sekund

 

Zależy Ci na czasie?

Wyślij szybki przelew!

 

Usługa dostępna w bankowości internetowej i kasach Banku

Czytaj więcej...

Loteria Spłacamy Twój Kredyt


WIRON zastąpi WIBOR


WIRON zastąpi WIBOR 

Polsce trwają prace nad nowym wskaźnikiem referencyjnym stopy procentowej. Wskaźnik ten stosowany jest przy ustalaniu oprocentowania kredytów, a także przy podawaniu kosztów produktów leasingowych, faktoringowych, inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych. Oto co już dziś warto wiedzieć na temat nowego wskaźnika o nazwie WIRON.

Zanim wyjaśnimy Ci, na jakim etapie są prace i dlaczego zostały podjęte, przypominamy: na obecnym etapie nie musisz podejmować żadnych działań. Twoje umowy kredytowe z naszym bankiem pozostają bez zmian i są w pełni wiążące.

Najważniejsze, co musisz wiedzieć o WIRON:

  • Zrzeszenie BPS, do którego należy Bank Spółdzielczy w Narwi, uczestniczy w pracach nad reformą wskaźników referencyjnych.
  • Aktualnie klienci naszego banku nie muszą podejmować żadnych działań związanych z publikacją nowego wskaźnika – WIRON.
  • W najbliższym czasie nie będziemy wprowadzać żadnych zmian w obowiązujących umowach kredytowych. Ustawowa zmiana istniejących umów kredytowych planowana jest dla całego sektora bankowego dopiero na rok 2025.

czytaj więcej

Czytaj więcej...